WOOM - světlo CYCLOPE USB

Přední a zadní světla Woom mají homologaci podle německé vyhlášky o způsobilosti vozidel v silničním provozu (StVZO) i rakouské vyhlášky o způsobilosti jízdních kol a příslušenství. Navíc mají silikonové pouzdro, takže zůstávají plně funkční i za deště. Pro montáž světel na kolo není třeba nářadí. Jejich ovládání je úplná hračka, mají totiž jasnou indikaci stavu baterie, která se dobíjí pomocí kabelu USB. Ať už ve tmě nebo v mlze – světla na kole zvyšují viditelnost mladých cyklistů a ostatní účastníci provozu si jich díky tomu lépe všimnou.

999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 131905
WOOM - světlo CYCLOPE USB
Velký výběr kvalitních kol
Vyberte si z více než 4000 produktů
Testování kol zdarma
Rádi vše otestujeme a poradíme
Profesionální servis
Servis všech značek
Biketuning
Vyladíme vám kolo do detailů

Detailní popis produktu

  • voděodolná (ochrana proti stříkající vodě)
  • montáž na všechny kola bez potřeby nářadí
  • akumulátor Li-Po 600 mAh (přední světlo) a 100 mAh (zadní světlo)
  • intenzita osvětlení (přední světlo): 15, resp. 25 lux
  • doba svícení: 3 hod (15 lux), resp. 2 hod (25 lux)
  • dobíjecí (pomocí USB kabelu, který je součástí balení)
  • homologace podle německé vyhlášky StVZO a rakouské vyhlášky pro jízdní kola
  • hmotnost: 90 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Woom - Ski a Bike Centrum Radotín

woom – to jsme my: Christian Bezdeka, Marcus Ihlenfeld a náš tým. Zbožňujeme kola. A pocit, že děláme dětem radost. Všechno to začalo tak, že jsme hledali dokonalé kolo pro své vlastní děti. Chtěli jsme přesně vědět, co má ideální dětské kolo splňovat. Chtěli jsme vyrábět kola, ze kterých budou nadšené děti i jejich rodiče.

Vyvinuto s vášní. Následovalo šest let fascinujícího poznávání světa dětských kol: pořád jsme se ptali, experimentovali a pracovali přímo na kole, aby bylo co nejlepší. Výsledek, na který jsme hrdí: šest dětských kol a odrážedel pro batolata od jednoho a půl roku až po teenagery do 14 let. A do budoucna máme ještě spoustu plánů!

Vhodné pro děti a superlehké. Pokud jde o potřeby dětí, neděláme kompromisy. 90 % našich komponentů pro jízdní kola je speciálně vyvinuto pro děti a vyrábí se výhradně pro woom. Tím jsou naše kola dokonale přizpůsobena potřebám dětí a jejich anatomii.

Pro radost z jízdy je zejména rozhodující, kolik kolo váží. Díky neustálé práci na vývoji jsme dokázali v porovnání s běžnými dětskými koly snížit váhu kol a odrážedel woom až o 40 %. Značka woom tak nabízí nejlehčí sériově vyrábená dětská kola.

Rychleji je naučit jezdit na kole.Když se děti na kole cítí dobře, jezdí také s větším nadšením. Nejlepším důkazem toho je, že se děti na našich kolech učí až třikrát rychleji.

Zažívat dobrodružství. Děti strašně baví objevovat svět na vlastní pěst. Na našich kolech se jezdí nejenom dobře, ale především bezpečně, protože mají skvělé jízdní vlastnosti a vynikající ergonomii. Na každé objevné cestě se tak děti můžou spolehnout na to, že zažijí zábavu i dobrodružství.

Striktně spočítané. I když vyvíjíme nejlepší kola nejvyšší kvality a s obrovskou vášní, věnujeme velkou pozornost i ceně. Proto jsou kola woom dostupná pro každého. Cenově odpovídají běžným dobrým dětským kolům.

×

Splátková kalkulačka ESSOX