SpeedBox 1.3 pro Shimano (EP8)

Varianta "+E-Tube port" je určena pro elektrokola bez volného E-Tube portu - obvykle elektokola s některým z těchto komponentů:
   Satellite System ON/ OFF Switch
   elektronická přehazovačka Di2

VLASTNOSTI:
Aktivace/deaktivace čipu: zhasnutím/ rozsvícením světel
Maximální rychlost: bez omezení
Zobrazení na displeji: reálné hodnoty do 23 km/h
Kompatibilní s: motory EP8
Není kompatibilní s: Revolt E+ (2022)

5 720 Kč 4 727,27 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 130628
SpeedBox 1.3 pro Shimano (EP8)
Velký výběr kvalitních kol
Vyberte si z více než 4000 produktů
Testování kol zdarma
Rádi vše otestujeme a poradíme
Profesionální servis
Servis všech značek
Biketuning
Vyladíme vám kolo do detailů

Detailní popis produktu

Od základu přepracovaný tuningový čip pro tvé elektrokolo s motorem Shimano v novém designu, kompletně novým hardwarem a firmwarem.

Tuningový čip SpeedBox 1.3 umožňuje deaktivaci omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje do hodnoty 23 km/h. 

Pokud chceš sledovat reálné hodnoty v celém rozsahu rychlostí své jízdy, doporučujeme pořídit SpeedBox 1.3 B.Tuning pro Shimano  - reálné parametry z jízdy můžeš sledovat ve SpeedBox App na displeji svého telefonu.

Tento nový produkt se oproti předchozím verzím zapojuje i do E-Tube portu motoru. Je tedy potřeba, aby motor elektrokola, do kterého se chystáte novou verzi SpeedBox for Shimano nainstalovat, měl k dispozici jeden volný E-Tube port. V případě, že nemáte volný E-Tube port, zvolte, prosím, variantu “+E-Tube Port”. 

Volný E-Tube port obvykle nemají elektrokola, která disponují např. přehazovačkou Di2 nebo zapínacím tlačítkem integrovaným v rámu kola Satellite System ON/OFF Switch (EW-SW100, EW-SW300).

Jak SpeedBox 1.3 funguje?

I tento čip se vyznačuje snadným ovládáním. Jsou-li světla vypnuta, můžeš jet neomezenou rychlostí. Funkci čipu jednoduše vypneš aktivací světel. Pokud chceš používat tuning nezávisle na světlech, při instalaci nezapojuj červenou vidličku, SpeedBox tak bude neustále aktivní. V případě, že nemáš na svém kole světla aktivovaná, SpeedBox 1.3 bude také neustále zapnutý.

Montáž

Pro výrobu čipů SpeedBox používáme originální konektory, aby byla instalace čipu opravdu jednoduchá a zapojení správné. Sepsali jsme podrobné instrukce a natočili videa, díky kterým zvládne instalaci SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budeš mít se zapojením jakýkoli problém, neváhej se na nás obrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX