SpeedBox 1.3 B.Tuning pro Shimano (EP8)

Varianta "+E-Tube port" je určena pro elektrokola bez volného E-Tube portu - obvykle elektokola s některým z těchto komponent:
   Satellite System ON/ OFF Switch
   elektronická přehazovačka Di2

VLASTNOSTI:
Omezovač rychlosti: deaktivován
Aktivace/deaktivace čipu: mobilní aplikace / světla
Zobrazení na displeji:
   reálné hodnoty do 23 km/h
   poté reálné hodnoty pouze v aplikaci SpeedBox
Kompatibilní s:
   motory EP8
   SpeedBox App
Není kompatibilní s:
   Giant Revolt E+ (2022)

7 700 Kč 6 363,64 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 130625
SpeedBox 1.3 B.Tuning pro Shimano (EP8)
Velký výběr kvalitních kol
Vyberte si z více než 4000 produktů
Testování kol zdarma
Rádi vše otestujeme a poradíme
Profesionální servis
Servis všech značek
Biketuning
Vyladíme vám kolo do detailů

Detailní popis produktu

Od základu přepracovaný tuningový čip pro tvé elektrokolo s motorem Shimano v novém designu, kompletně novým hardwarem, firmwarem a technologií Bluetooth, která propojí tvé kolo s mobilní aplikací.

SpeedBox 1.3 B.Tuning přináší jedinečné spojení elektrokola s mobilním telefonem. Čip je do posledního detailu optimalizovaný pro výkon a maximální požitek z jízdy. Čip deaktivuje rychlostní limit elektrokola a ty si můžeš vychutnávat jízdu neomezenou rychlostí. Po spárování s mobilní aplikaci SpeedBox App uvidíš na displeji mobilu reálná data z jízdy nebo můžeš nastavit maximální rychlosti přípomoci přesně tak, jak ti bude vyhovovat. Sleduj a zaznamenej všechny parametry jízdy na displeji svého telefonu. Kdykoliv a kdekoliv.

Tento nový produkt se oproti předchozím verzím zapojuje i do E-Tube portu motoru. Je tedy potřeba, aby motor elektrokola, do kterého se chystáte novou verzi SpeedBox for Shimano nainstalovat, měl k dispozici jeden volný E-Tube port. V případě, že nemáte volný E-Tube port, zvolte, prosím, variantu “+E-Tube Port”. 

Volný E-Tube port obvykle nemají elektrokola, která disponují např. přehazovačkou Di2 nebo zapínacím tlačítkem integrovaným v rámu kola Satellite System ON/OFF Switch (EW-SW100, EW-SW300).

Jak SpeedBox B.Tuning funguje?

I tento  čip se vyznačuje snadným ovládáním. Ovládání čipu SpeedBox 1.3 B.Tuning provedeš v mobilní aplikaci nebo pomocí světel. Jsou-li světla vypnuta, můžeš jet neomezenou rychlostí. Funkci tuningu jednoduše vypneš aktivací světel. Novinkou v této verzi je možnost aktivace funkce dvojkliku v aplikaci. Aktivací této funkce se světla stávají nezávislými na tuningu. Dvojklikem na tlačítko LIGHT probliknou světla, tuning se zapne. Opětovným dvojklikem se tuning zase vypne a elektrokolo funguje stejně, jako bez čipu.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci provedeš v aplikaci.

SpeedBox App pro SpeedBox 1.3 B.Tuning

Aplikace SpeedBox App určená speciálně pro SpeedBox 1.3 B.Tuning používá technologii Bluetooth k propojení tvého elektrokola s mobilním telefonem. Po stažení aplikace a propojení mobilu s elektrokolem vidíš na displeji telefonu aktuální data a parametry jízdy. Jednotlivé výlety můžeš ukládat, porovnávat s přáteli a sledovat vlastní výkony. Můžeš si tak naplno užívat jízdu a kontrolu parametrů nechat na později.

Možnosti aplikace SpeedBox App:

  • Ovládání tuningu,
  • Povolení funkce “ovládání tuningu dvojklikem”
  • Nastavení maximální rychlosti přípomoci,
  • Ukládání a prohlížení dat z jízd.

Stáhni si SpeedBox App do svého telefonu ještě před objednáním čipu SpeedBox 1.3 B.Tuning. Vyzkoušej  si demo verzi a poznej všechny vychytávky.  Zároveň se ujistíš, že je aplikace ve tvém mobilu plně funkční. K propojení s čipem SpeedBox 1.3 B.Tuning je nutné, aby byl telefon vybaven verzí Bluetooth 4.0 nebo vyšší.

Montáž

Pro výrobu čipů SpeedBox používáme originální konektory, aby byla instalace čipu opravdu jednoduchá a zapojení správné. Sepsali jsme podrobné instrukce a natočili videa, díky kterým zvládne instalaci SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budeš mít se zapojením jakýkoliv problém, neváhej se na nás obrátit.

V případě, že se chystáš nainstalovat SpeedBox na úplně nové kolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 1 km.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX