Elektrosady Apache Power

Nechcete-li se vzdát svého klasického kola a chcete využívat výhody elektrokola, tak právě pro Vás máme řešení v podobě montáže dodatečné elektrosady. Pomocí naší elektrosady uděláme z vašeho klasického kola plnohodnotné elektrokolo. Výhodou pro Vás je, že budete i nadále jezdit na kole, na které jste zvyklý, ale budete mít zdatného pomocníka k překonávání kopců a jiných těžkých terénů. Nově tak zvládnete delší trasy, poznáte více z Vašeho okolí a Vaše výtety si více užijete. Pokud jezdíte na kole do práce, budete tam dříve a bez větší námahy.

U nás prodáváme a montujeme kvalitní elektrosady Apache Power. Vyberete si buď výkonný středový motor, nebo motor zapletený do ráfku. Vyberete si z několika možností kapacit baterií, které můžeme umístit buď do rámu kola, nebo na nosič. Pro snadné ovládání Vám namontujeme jeden z LCD displejů či LED panelů. Na doplnění nabízíme USB zásuvku, napojení osvětlení přímo z baterie a mnoho dalších prvků, které zvýší Vaše bezpečí a komfort Vaší jízdy.

Středový pohon

Středový pohon elektrokola nabízí vysoký výkon a výborné jízdní vlastnosti především pro sportovní elektro-cyklistiku. Motor se instaluje do rámu místo šlapacího středu a díky svému umístění je elektrokolo ideálně vyvážené a těžiště je posazené velmi nízko, což má pozitivní vliv na jízdní vlastnosti.

Středový pohon

Pohon v kole

Nejrozšířenějším typem elektrosady Apache Power je sada se zapleteným motorem do předního nebo zadního kola. Vybírat můžete ze dvou verzí. Základní sada Basic je nejlevnější variantou zatímco komfortní sada Silent se sinusovou technologií řízení systému se vyznačuje především velmi tichým chodem motoru a efektivnějším využitím energie a tím i vyššího dojezdu na jedno nabití.

Pohon v kole


Kde nás najdete?

Čistá v Krkonoších 76
543 44  Černý Důl

T: +420 603 217 012
E: info@drsport.cz

ZOBRAZIT NA MAPĚ

Na Stráži 3
180 00 Praha 8 – Libeň

T: +420 233 331 575
E: praha@drsport.cz

ZOBRAZIT NA MAPĚ